Projekt Kuchnia Przyszłości

Kuchnia Przyszłości, to jedyny w swoim rodzaju edukacyjny program, systematyzujący i porządkujący wiedzę, z zakresu dziko rosnących roślin jadalnych.

Poszczególne odcinki Kuchni Przyszłości poświęcone są sezonowo występującym w naturze roślinom i grzybom.

Nauczysz się rozpoznawać , zbierać i przechowywać , a także przyrządzać kilkanaście rodzajów ziół, kwiatów, korzeni i grzybów. Nabędziesz praktyczną wiedzę w sposób uporządkowany , prosty i przyjemny.
Widok

Kurs o jadalnych grzybach nadrzewnych jest praktycznym kompendium wiedzy o 4 gatunkach grzybów występujących zimową porą w Polsce. Kurs ten jest częścią projektu Kuchnia przyszłości, który powstał w odpowiedzi na…

199.00

PLN

Zamów


Piotr Ciemny

Profesjonalny kucharz, który swoją przygodę z gotowaniem zaczynał we Wrocławiu, następnie trafił do Warszawy gdzie szlifował swoje umiejętności w prestiżowych restauracjach. Następna była stolica Dani, Kopenhaga w której pracował w gwiazdkowych restauracjach (108 * i Alchemist **, 58 restauracja na świecie). Pasjonat dzikich ziół, chwastów, natury. Autor książki, ruchu i idei „Chwasty od Kuchni” w której propaguje kuchnię w której królują dzikie zioła i wszystko co można znaleźć w naturalnym środowisku.

Jak na co dzień dbasz o siebie?

Najważniejsze dla mnie jest odpowiednia ilość snu. Na tym buduję swój cały nowy dzień. Bo każda przespana noc to udany kolejny dzień. Staram się oczyszczać umysł z negatywnych emocji. Dobra muzyka potrafi wzbudzić we mnie bardzo dużo pozytywnej energii. Częste obcowanie z naturą spowodowało że do minimum sprowadziłem spożycie przeze mnie mięsa i wbrew pozorom mam siły i czuje się znakomicie. Zrównoważona dieta, dobra energia i samopoczucie to moja recepta na udany dzień.

Co Cię inspiruje?

Może zabrzmi to banalnie z perspektywy moich zainteresowań ale inspiracje czerpię z natury. Często spędzam wolny czas gdzieś w środku lasu z moim psem Dexterem. Uwielbiam ciszę, spójność to potrafi mnie wyciszyć. Dużo mnie uczy i inspiruje. Bo wszystko tam współgra, to jeden organizm, symbioza która idealnie współgra. To inspiruje i daje dużo do myślenia.

Jak rozumiesz równowagę umysłu i ciała?

Uwielbiam słowo symbioza, to właśnie umysł i ciało musi żyć w symbiozie i równowadze. Biorąc pod uwagę to co robię na co dzień, czyli gotowanie. Nie potrafię gotować z negatywnym nastawieniem, złą energią w takim przypadku odpuszczam. Dlatego ważna jest równowaga umysłu z ciałem, to jest klucz do sukcesu.

Copyright © 2021 Naturally Balanced


Polityka Prywatności          Regulamin